2009-2010 | Β' ΕΣΚΑΝΑ
LocalBasket Main Logo
Home ΑΡΧΕΙΟ ΕΣΚΑΝΑ 2009-2010 | Β' ΕΣΚΑΝΑ

2009-2010 | Β' ΕΣΚΑΝΑ

prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (01/10/2009)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
69  -  88
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
50  -  54
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
47  -  60
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
65  -  53
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
83  -  44
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
90  -  65
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
42  -  70
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/10/2009)
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
92  -  86
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
83  -  56
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
76  -  63
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  68
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
59  -  60
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
46  -  82
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
71  -  70
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/10/2009)
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
83  -  77
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
47  -  66
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
58  -  67
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
86  -  66
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
54  -  56
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
84  -  63
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
59  -  53
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/10/2009)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
58  -  66
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
54  -  81
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
84  -  64
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
77  -  67
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
54  -  76
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
70  -  77
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
38  -  61
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (29/10/2009)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
71  -  72
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
102  -  46
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
45  -  53
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
69  -  87
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
62  -  67
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
52  -  73
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
74  -  86
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (05/05/2009)
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
66  -  53
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
60  -  56
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
75  -  91
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
58  -  54
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
74  -  58
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
59  -  49
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
57  -  69
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (12/11/2009)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
55  -  61
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
50  -  63
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
81  -  48
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
77  -  63
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
64  -  75
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
83  -  84
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
67  -  71
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (19/11/2009)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  56
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
68  -  56
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
74  -  50
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
51  -  71
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
56  -  70
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
78  -  67
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
75  -  55
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (26/11/2009)
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
66  -  68
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
52  -  78
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
58  -  71
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
87  -  50
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
73  -  70
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
63  -  44
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
69  -  62
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (03/12/2009)
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
55  -  79
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
47  -  39
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
91  -  42
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
43  -  47
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
86  -  56
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
57  -  52
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
55  -  76
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (10/12/2009)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
53  -  68
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
44  -  56
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
53  -  69
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
75  -  62
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
79  -  61
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
80  -  73
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
74  -  42
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (17/12/2009)
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
87  -  52
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
71  -  51
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
61  -  56
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
80  -  67
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
61  -  59
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
61  -  63
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
76  -  69
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (07/01/2010)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
71  -  69
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
53  -  62
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
60  -  47
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
66  -  48
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
48  -  70
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
66  -  56
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
66  -  52
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/01/2010)
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
65  -  51
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
54  -  56
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
84  -  55
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
53  -  57
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
45  -  71
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
68  -  58
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
85  -  45
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (21/01/2010)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
62  -  71
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
42  -  68
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
78  -  61
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
69  -  57
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
66  -  55
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
75  -  53
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
65  -  53
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (28/01/2010)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
62  -  68
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
83  -  76
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
71  -  44
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
55  -  63
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
82  -  69
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
48  -  69
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
50  -  72
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/02/2010)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
77  -  70
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
67  -  51
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
62  -  80
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
64  -  66
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
68  -  54
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
76  -  63
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
77  -  57
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (18/02/2010)
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
41  -  47
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
66  -  75
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
47  -  59
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
63  -  69
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
71  -  57
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
48  -  79
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
64  -  60
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (25/02/2010)
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
64  -  73
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
73  -  59
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
82  -  42
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
63  -  75
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
70  -  69
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
41  -  59
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
79  -  48
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/03/2010)
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
77  -  40
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
67  -  57
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
70  -  89
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
49  -  59
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
57  -  66
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
53  -  48
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
61  -  49
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (11/03/2010)
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
64  -  70
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
57  -  66
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
65  -  51
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
79  -  66
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
74  -  52
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
68  -  66
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
79  -  81
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (18/03/2010)
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
79  -  60
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
82  -  31
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
75  -  76
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
67  -  62
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
62  -  48
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
49  -  77
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
57  -  58
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (08/04/2010)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
59  -  52
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
45  -  79
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
54  -  69
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
62  -  53
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
56  -  75
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
71  -  83
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
108  -  74
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (15/04/2010)
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
78  -  56
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
73  -  53
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
60  -  42
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
42  -  76
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
74  -  72
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
64  -  67
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
77  -  62
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (22/04/2010)
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
54  -  71
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
81  -  69
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
56  -  70
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
77  -  71
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
62  -  54
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
78  -  57
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
60  -  48
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/04/2010)
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
56  -  68
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
64  -  37
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
78  -  63
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
58  -  77
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ
77  -  58
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
60  -  63
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
65  -  58
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
next




2010-2011 Season Standings
ΕΣΚΑΝΑ - Β ΕΣΚΑΝΑ

Array