Γ' ΕΘΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ ALL
LocalBasket Main Logo
Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
63  -  69
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
88  -  76
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67  -  84
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
84  -  77
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
90  -  86
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
85  -  66
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
74  -  59
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
71  -  55
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
72  -  71
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
74  -  77
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
83  -  61
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
61  -  64
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
80  -  53
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
56  -  67
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
59  -  62
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88  -  68
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
75  -  85
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
81  -  60
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
69  -  63
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
68  -  63
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
79  -  53
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
92  -  94
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
78  -  83
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
60  -  77
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
58  -  49
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
71  -  73
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
78  -  73
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
68  -  64
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
56  -  69
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
78  -  66
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
63  -  67
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
74  -  67
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
77  -  66
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
76  -  66
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
74  -  73
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
87  -  38
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
 - 
ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
74  -  84
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
68  -  53
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
73  -  64
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
82  -  70
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
89  -  57
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
75  -  92
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 - 
ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
86  -  64
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
67  -  60
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
76  -  69
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
71  -  82
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
97  -  73
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
55  -  66
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
48  -  58
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
57  -  64
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
61  -  76
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
75  -  63
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
74  -  84
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
80  -  62
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
 - 
ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
64  -  60
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67  -  56
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
70  -  68
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
79  -  63
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
80  -  83
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
96  -  71
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
58  -  65
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
68  -  66
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
88  -  78
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
58  -  81
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
81  -  55
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
57  -  47
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
74  -  61
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62  -  66
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
84  -  72
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
71  -  65
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
66  -  60
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
77  -  89
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/02/2019)
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
84  -  63
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
82  -  72
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
76  -  84
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
81  -  54
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
79  -  86
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
69  -  75
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (10/02/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
48  -  89
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
74  -  67
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
41  -  85
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
51  -  47
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
95  -  87
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
84  -  66
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/02/2019)
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
56  -  65
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
81  -  44
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
66  -  62
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
71  -  85
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
80  -  69
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
54  -  57
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/02/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
54  -  77
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
65  -  61
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
83  -  78
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
86  -  62
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
71  -  46
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
95  -  55
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/03/2019)
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
91  -  62
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
67  -  57
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
76  -  74
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
84  -  69
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
88  -  64
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
71  -  69
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/03/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
70  -  67
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
76  -  79
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
71  -  69
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
65  -  75
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
82  -  58
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
54  -  101
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
 - 
ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/03/2019)
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
75  -  57
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
72  -  70
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
92  -  58
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
76  -  72
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
79  -  76
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
102  -  57
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 - 
ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (31/03/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
59  -  66
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
68  -  66
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
77  -  66
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
89  -  74
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
72  -  118
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
76  -  56
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 - 
ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (07/04/2019)
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
76  -  60
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
58  -  69
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67  -  62
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
62  -  86
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
91  -  54
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
67  -  83
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
 - 
ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (14/04/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
58  -  67
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
62  -  77
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
77  -  66
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
56  -  94
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
82  -  74
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
62  -  68
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (17/04/2019)
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
90  -  61
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
55  -  46
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
64  -  71
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
83  -  43
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
58  -  84
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
75  -  59
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
 - 
ΡΕΠΟ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (05/05/2019)
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
72  -  73
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
83  -  71
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
69  -  86
ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΒΙΚΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
83  -  72
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ
71  -  72
ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
84  -  88
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
 - 
ΡΕΠΟ
next




2018-2019 Season Standings
ΕΟΚ - Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Array