ΕΚΑΣΘ Γ1' 2ος Ομιλος (All)
LocalBasket Main Logo
Home ΕΚΑΣΘ Γ1' ΕΚΑΣΘ 2ος Όμιλος

ΕΚΑΣΘ Γ1' 2ος Ομιλος (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
37  -  75
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
53  -  63
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
47  -  41
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
73  -  41
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
60  -  54
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
53  -  54
COBRA BC
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
70  -  77
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
55  -  36
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
47  -  59
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
45  -  66
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
56  -  67
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
COBRA BC
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
52  -  78
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
57  -  76
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
49  -  47
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
46  -  34
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
60  -  53
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
69  -  53
COBRA BC
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
66  -  70
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
69  -  36
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
60  -  53
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
39  -  54
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
COBRA BC
66  -  67
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
70  -  65
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
77  -  55
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
60  -  52
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
76  -  59
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
52  -  58
COBRA BC
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
41  -  59
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
57  -  51
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
65  -  62
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
73  -  54
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
COBRA BC
75  -  55
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
58  -  65
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
56  -  70
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
80  -  77
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
35  -  54
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
56  -  80
COBRA BC
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
71  -  53
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
65  -  56
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
80  -  30
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
76  -  61
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
60  -  38
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
50  -  52
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
65  -  73
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
54  -  63
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
COBRA BC
83  -  61
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
64  -  58
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
68  -  52
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
76  -  81
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
57  -  51
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
82  -  52
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
66  -  71
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
69  -  59
COBRA BC
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
31  -  50
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
72  -  59
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
51  -  45
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
47  -  49
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
42  -  48
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
COBRA BC
70  -  54
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
64  -  55
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
47  -  62
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
46  -  50
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
58  -  43
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
79  -  56
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
49  -  61
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
72  -  83
COBRA BC
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
81  -  56
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
52  -  70
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
58  -  50
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
46  -  51
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
64  -  60
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
COBRA BC
69  -  39
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (-)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
49  -  81
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
57  -  54
COBRA BC
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
65  -  67
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
59  -  56
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
66  -  74
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
73  -  69
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (25/01/2018)
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
58  -  38
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
72  -  66
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
51  -  49
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
46  -  58
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
55  -  64
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
COBRA BC
62  -  56
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (29/01/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
75  -  79
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
46  -  52
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
60  -  49
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
58  -  51
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
45  -  58
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
COBRA BC
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
56  -  65
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (08/02/2018)
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
68  -  44
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
50  -  57
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
54  -  58
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
49  -  56
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
COBRA BC
61  -  62
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
85  -  84
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/02/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
53  -  66
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
68  -  46
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
63  -  57
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
54  -  50
COBRA BC
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
66  -  61
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
55  -  47
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (01/03/2018)
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
61  -  68
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
51  -  60
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
COBRA BC
60  -  50
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
42  -  40
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
70  -  64
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
67  -  62
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (06/03/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
62  -  57
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
62  -  65
COBRA BC
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
41  -  48
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
73  -  40
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
73  -  65
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
58  -  36
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (12/03/2018)
COBRA BC
88  -  58
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
61  -  67
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
46  -  65
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
35  -  51
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
62  -  59
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
57  -  67
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/03/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
55  -  58
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
20  -  0
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
68  -  48
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
57  -  65
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
76  -  56
COBRA BC
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
60  -  48
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
0  -  0
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/03/2018)
ΠΕΡΑ ΑΣ
0  -  20
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
46  -  48
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
0  -  0
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
0  -  0
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
0  -  0
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
COBRA BC
0  -  0
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
0  -  0
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/04/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
 - 
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
 - 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
 - 
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
 - 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
 - 
COBRA BC
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
 - 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/04/2018)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
 - 
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
 - 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
 - 
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
 - 
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΠΕΡΑ ΑΣ
 - 
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
 - 
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
COBRA BC
 - 
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (24/04/2018)
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
 - 
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
 - 
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
 - 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
 - 
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
 - 
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
 - 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
 - 
COBRA BC
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (03/05/2018)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ
 - 
ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
COBRA BC
 - 
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΣ Ανω Πόλης
 - 
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ Σταύρου
 - 
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
 - 
ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ
ΠΕΡΑ ΑΣ
 - 
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΠΑΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.
 - 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ Θεσ/νίκης
next




2017-2018 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - Γ' 1 ΕΚΑΣΘ

Array