ΕΚΑΣΘ Β' 1ος Ομιλος (All)
LocalBasket Main Logo
Home 1ος Όμιλος

ΕΚΑΣΘ Β' 1ος Ομιλος (All)

Εκτύπωση
prev
1η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (29/09/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
77  -  83
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
71  -  77
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
58  -  52
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
74  -  53
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
64  -  37
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
62  -  60
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
60  -  37
Α.Ο.Ε.Α.
2η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (29/09/2017)
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
58  -  52
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
73  -  54
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
62  -  63
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
Α.Ο.Ε.Α.
63  -  81
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
51  -  55
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
46  -  67
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
77  -  72
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
3η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (13/10/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
68  -  74
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
47  -  72
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
77  -  43
Α.Ο.Ε.Α.
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
75  -  57
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
71  -  39
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
83  -  58
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
70  -  72
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
4η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (20/10/2017)
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
66  -  63
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ε.Α.
57  -  64
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
53  -  60
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
42  -  87
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
59  -  70
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
83  -  71
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
64  -  58
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
5η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (03/11/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
83  -  49
Α.Ο.Ε.Α.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
54  -  72
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
62  -  49
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
82  -  59
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
71  -  65
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
71  -  59
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
67  -  50
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
6η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (10/11/2017)
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
50  -  62
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
62  -  65
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
52  -  70
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
64  -  63
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
58  -  53
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
Α.Ο.Ε.Α.
68  -  61
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
50  -  60
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
7η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (22/12/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 - 
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
 - 
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
 - 
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
 - 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
 - 
Α.Ο.Ε.Α.
8η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (24/11/2017)
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
68  -  74
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
67  -  54
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
84  -  74
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
75  -  58
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
41  -  77
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
63  -  74
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
Α.Ο.Ε.Α.
47  -  69
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
9η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (01/12/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
58  -  63
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
51  -  63
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
70  -  64
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
85  -  62
Α.Ο.Ε.Α.
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
54  -  52
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
67  -  55
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
70  -  57
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
10η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (08/12/2017)
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
80  -  48
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
76  -  63
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
68  -  61
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
64  -  78
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
66  -  57
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
69  -  61
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
66  -  38
Α.Ο.Ε.Α.
11η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (15/12/2017)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
60  -  72
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
59  -  64
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
81  -  66
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
58  -  63
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
49  -  48
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
59  -  65
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
Α.Ο.Ε.Α.
48  -  59
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
12η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (12/01/2018)
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
78  -  60
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
72  -  65
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
74  -  50
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
68  -  51
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
74  -  57
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
65  -  62
Α.Ο.Ε.Α.
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
62  -  73
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
13η Αγωνιστική - 1ος Γύρος (19/01/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
76  -  60
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
82  -  78
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
66  -  71
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
52  -  59
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
52  -  59
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο.Ε.Α.
67  -  73
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
82  -  88
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
1η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (26/01/2018)
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
61  -  97
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
52  -  61
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
53  -  72
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
61  -  68
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
75  -  59
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
39  -  67
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
Α.Ο.Ε.Α.
57  -  68
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/02/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
72  -  53
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
72  -  66
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
84  -  56
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
74  -  49
Α.Ο.Ε.Α.
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
65  -  61
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
81  -  73
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
69  -  76
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
3η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/02/2018)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
62  -  57
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
78  -  60
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
Α.Ο.Ε.Α.
48  -  55
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
61  -  55
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
50  -  76
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
51  -  72
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
74  -  77
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
4η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/02/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
78  -  82
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
67  -  64
Α.Ο.Ε.Α.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
63  -  56
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
100  -  52
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
62  -  65
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
79  -  80
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
54  -  63
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
5η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (02/03/2018)
Α.Ο.Ε.Α.
77  -  75
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
71  -  53
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
64  -  98
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
60  -  69
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
70  -  66
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
53  -  77
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
78  -  66
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
6η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (09/03/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
86  -  76
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
97  -  55
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
79  -  54
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
81  -  78
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
57  -  70
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
68  -  70
Α.Ο.Ε.Α.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
71  -  68
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
7η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (16/03/2018)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
47  -  114
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
61  -  52
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
64  -  66
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
62  -  60
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
72  -  65
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
64  -  52
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Α.Ο.Ε.Α.
64  -  66
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
8η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (23/03/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
73  -  62
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
58  -  66
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
71  -  59
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
57  -  67
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
93  -  53
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
58  -  71
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
63  -  57
Α.Ο.Ε.Α.
9η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (30/03/2018)
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
 - 
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 - 
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
Α.Ο.Ε.Α.
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
 - 
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
 - 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 - 
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
10η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (13/04/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 - 
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
 - 
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
 - 
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
 - 
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
Α.Ο.Ε.Α.
 - 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
11η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (20/04/2018)
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
 - 
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 - 
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
 - 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
 - 
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
 - 
Α.Ο.Ε.Α.
12η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (27/04/2018)
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
 - 
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
 - 
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
 - 
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
 - 
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
 - 
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
Α.Ο.Ε.Α.
 - 
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 - 
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
13η Αγωνιστική - 2ος Γύρος (04/05/2018)
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ
 - 
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
 - 
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
 - 
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 - 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 - 
ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ
 - 
Α.Ο.Ε.Α.
ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
 - 
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
next




2017-2018 Season Standings
ΕΚΑΣΘ - B' ΕΚΑΣΘ

Array